Můj největší sen


Vždy bylo stát se DJem. Z tech dob mi zůstala jenom přezdívka Ethan Davis.“umělecké“ jmeno, které hrdě používám i když nejsem ten Dj, kterým jsem chtěl být.

Párkrát se mi to dokonce povedlo! Párkrát jsem hrál v teď již asi zrušeném klubu na Červeném vrchu a párkrát jsem měl i svoji vlastní noc v karlínském klubu Styx. Byla to paráda. Hned bych se do té doby vrátil a pořádně se tomu věnoval.

Teď mě ale napadlo, při brouzdání v YouTube audio library, že abych neměl problémy s autorskými právy, tak vyrobím Dj set právě ze skladeb v YouTube knihovně.

Nastahoval jsem si tedy spousty skladeb a začal sestavovat ideální playlist. Jestli se dá výsledek poslouchat, to musíte posoudit Vy, já bych řekl že dobrý.

Úplně čistou náhodou se stala však věc se kterou jsem nepočítal. Všechny vybrané skladby, ty co se mi zamlouvaly nejvíce, všechny pochází od jednoho interpreta. Opravdu to nebyl záměr.

Video

Video by mohlo být paralelou k cestou životem a co všechno- kam dojít – aby se Vám splnily Vaše sny. Ale není. Je to jen hloupost na podkreslení hudby. Měl jsem více variant v záloze. Například video ze hry Audiosurf, která generuje úroveň právě z hudby a všechny efekty jsou po analýze hudby synchronizovany právě s vámi zvolenou hudbou. Bylo to však ještě nudnější než finální produkt.

Pojďme si plnit sny!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *